Resident Evil 7 z jednym zakupem na Xbox One i Windows 10

W wersji cyfrowej.

Szef działu Xbox - Phil Spencer - ujawnił na Twitterze, że horror Resident Evil 7 ukaże się w ramach programu Xbox Play Anywhere, a więc zakup na jeden system Microsoftu oznacza dostęp do tytułu także na drugim urządzeniu.

Pisząc w skrócie: kupując edycję cyfrową gry w oficjalnym sklepie Xbox lub Windows, gracze otrzymają jednocześnie wersję gry na konsolę Xbox One oraz na PC z systemem operacyjnym Windows 10.

1
Jest mrocznie

Oferta obejmuje złożone już zamówienia przedpremierowe. O ile te zostały oczywiście wykonane we wspomnianych sklepach Microsoftu.

Resident Evil 7 na systemach amerykańskiego producenta otrzyma też wsparcie dla innych funkcji Xbox Play Anywhere, jak swobodne przenoszenie zapisów i postępów pomiędzy urządzeniami.

Wspólne będą także kupowane dodatki (w tym przepustka sezonowa), punkty Gamerscore oraz odblokowane osiągnięcia.

Rozszerzenie programu Xbox Play Anywhere o Resident Evil 7 jest o tyle interesujące, że dotychczas podobną promocją obejmowano głównie tytuły wydawane przez Microsoft, takie jak Gears of War 4, Forza Horizon 3 czy ReCore. Wyjątkiem jest obecnie Everspace.

Resident Evil 7 debiutuje 24 stycznia na PC (od Windows 7 wzwyż), PS4 i Xbox One.

Fabuła gry skupia się na postaci Ethana Wintersa, który otrzymuje wiadomość od żony uznanej za zmarłą. Podąża tropem prowadzącym do opuszczonego domu rodziny Bakerów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami