Watch Dogs 2 - Proviblues

Sprawdzamy nieprawidłowości w fakturach banku ProviBlue.

Po raz kolejny próbujemy dostać się do serwerów jednej z wielkich korporacji. Udajemy się zatem do wskazanego przez znacznik misji miejsca, gdzie hakujemy urządzenie oznaczonego mężczyzny. Okazuje się, że firma wykorzystuje "klauzulę ryzyka" do zwiększania odsetek.

Udaj się na drugą stronę ulicy, gdzie znajduje się siedziba firmy. Tym razem, w przeciwieństwie do innych misji tego typu, nie będziemy mogli wejść do środka głównymi drzwiami. Nie będzie zresztą nawet takie potrzeby. Zamiast tego udaj się tam od strony południowo-zachodniej.

Znajdziesz tam wjazd do terenu strzeżonego. Wykorzystaj Quadkoptera, aby wykonać rekonesans w rozmieszczeniu strażników. Czy do skrzynki kontrolnej chcesz się zakraść, czy nasłać na strażników gang lub policję, wybór należy do ciebie. Nie jest to przesadnie strzeżone miejsce, więc możesz to zrobić także po cichu, odwracając uwagę przeciwników.

102
Widok z góry zapewnia dobre rozeznanie się w ścieżkach patrolowych strażników.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Driver San Francisco

Po dotarciu do skrzynki kontrolnej i zyskaniu obrazu z kamery, zhakuj laptopa, wysyłając tym samym wirusa wiceprezesowi ProviBlue. Teraz udajemy się do garażu piętrowego, gdzie wpuszczamy przez kratkę wentylacyjną Skoczka. W elektronicznie zamkniętym pomieszczeniu hakujemy czerwone urządzenie na ścianie, otwierając tym samym drzwi.

Wchodzimy do środka i hakujemy znajdujący się tam router. Teraz udajemy się do pętli wyznaczonej na ulicach miasta. Przyda się dość szybki i zwrotny samochód lub motocykl. Podjeżdżamy do kolejnych oznaczonych pojazdów i utrzymujemy się w wyznaczonym okręgu do momentu, aż dowody zostaną sfabrykowane, a dane pozyskane.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami