Watch Dogs 2 - Mapa: Części garderoby, Lakiery i Unikatowe pojazdy

Gdzie znaleźć wyjątkowe pojazdy, malowania oraz ubrania.

Każdy chce wyróżniać się z tłumu. Zwłaszcza, gdy jest się hakerem o młodzieżowym stylu ubierania się i zachowań. Jeśli chcesz być jeszcze bardziej wyjątkowy, powinieneś poświęcić nieco czasu na odnalezienie elementów oznaczonych w tej publikacji.

Tym razem skoncentrowaliśmy się na elementach typowych dla wyróżnienia się z tłumu. Dzięki tej mapie poradzisz sobie ze znalezieniem wyjątkowych ubrań, lakierów do aut, które zdążyliśmy wykupić, a także samych pojazdów, o które nie tak łatwo podczas spacerowania ulicami San Francisco i okolicznych miast.

Większość z oznaczonych elementów nie wymaga szczególnie długich poszukiwań, choć niektóre przedmioty mogą być przejęte tylko na terenach strzeżonych. Jak będziesz na nich postępował, siłowo czy przemykając za plecami strażników, zależy tylko od ciebie.

Zwracaj też uwagę na radar podczas wykonywania zadań, czy to głównych, czy pobocznych. Wiele z tych przedmiotów można bowiem w łatwy sposób pozyskać w trakcie trwania misji różnego typu.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

Watch Dogs 2 - Mapa: Kluczowe dane i Punkty badań

Watch Dogs 2 - Mapa: Pieniądze i wartościowe przedmioty

Watch Dogs 2 - Mapa: Scout X

Watch Dogs 2 - Mapa: Salony samochodowe i Lombardy

Poniżej znajduje się mapa, na której oznaczyliśmy wszystkie wspomniane miejsca. Zwróć uwagę na legendę, gdzie pokazujemy jaki kolor ikony odpowiada danemu rodzajowi sekretu.

063

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Punkty w kilku przypadkach będą widoczne już na samym początku zabawy, a niektóre z nich pojawią się dopiero wtedy, gdy będziemy znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie danego miejsca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami