Potwór i starsza pani w kolejnych materiałach z Resident Evil 7

Dwa teasery.

Przedstawiciele firmy Capcom opublikowali dwa kolejne filmy prezentujące krótkie fragmenty Resident Evil 7. Możemy przyjrzeć się jednemu przeciwnikowi oraz starszej pani.

Widoczny w pierwszym materiale stwór przypomina Bloodshota - rodzaj potwora, który można było spotkać w Resident Evil 6. Bohater używa pistoletu, by zaatakować monstrum, ale broń nie wydaje się zbyt skuteczna.

Drugi materiał to wspomniana wcześniej starsza pani na wózku inwalidzkim. To prawdopodobnie Camille Baker, członkini tajemniczej i przerażającej rodziny, w której domu odnajdujemy się w grze.

Wszystkie krótkie teasery znaleźć można na oficjalnym kanale Resident Evil. W planach są jeszcze cztery materiały wideo.

Nowa odsłona serii zadebiutuje 24 stycznia 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra już w dniu premiery zaoferuje tryb VR na PlayStation VR, a po roku także na innych urządzeniach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami