Świat w opałach w trailerze premierowym Gears of War 4

Plus: podzielony ekran na PC.

Do debiutu strzelanki Gears of War 4 zostało jeszcze 21,37 dnia, lecz Microsoft Studios zdecydowało się już teraz opublikować premierowy zwiastun produkcji.

1
Wesoła kompania

Jak przystało na zwiastuny tego cyklu, materiał okraszoną klasyczną piosenką. Tym razem jest to cover słynnego Nothing Else Matters zespołu Metallica, w wykonaniu niejakiej Lissie.

Trailer pokazuje, jak resztki ludzkości mieszkają w odgrodzonych i otoczonych murami miastach, gdzie ocalali starają się przyzwyczaić do życia bez paliw kopalnych.

Miła 25 lat sielanki, po których nadchodzi czas na kolejnego agresywnego najdźcę, z którym trzeba sobie poradzić, przeskakując pomiędzy osłonami.

Tym razem do akcji wkracza nowa grupa bohaterów. To J.D. Fenix - syn Marcus Fenixa - a także Delmont „Del” Walker oraz Kait Diaz.

Powalczymy między innymi z mutantami z rasy Swarm, ale także z całkiem nowym przeciwnikiem, czyli z robotami DeeBee. Ci wyglądają na dużo bardziej zaawansowanych technologicznie od standardowych locustów.

Gears of War 4 ukaże się 11 października na Xbox One oraz na PC z systemami operacyjnymi Windows 10. Na komputerach osobistych możemy liczyć na lokalną kooperację na podzielonym ekranie, a w sieci - także pomiędzy platformami.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami