Jessica Chastain negocjuje rolę w filmie The Division - raport

Obok Jake'a Gyllenhaala.

Już w czerwcu informowaliśmy nieoficjalnie, że sieciowa strzelanka The Division będzie podstawą dla kinowego filmu, w którym w główną rolę wcieli się Jake Gyllenhaal. Teraz o angaż w produkcji zabiega podobno Jessica Chastain.

1

Znana z „Interstellar” czy z „Wroga numer jeden” aktorka prowadzi podobno „negocjacje” w tej sprawie - informuje serwis The Hollywood Reporter, powołując się na własne źródła.

Kinowa adaptacja The Division ma pod względem fabuły wiernie odwzorować grę wideo. Skoncentruje się na tajnym oddziale wojskowym, szukającym lekarstwa na chorobę, która spustoszyła Manhattan i uczyniła z tej dzielnicy pustkowie.

Sama Chastain otrzymała dwie nominacji do Oscarów: jedną za główną rolę w „Wrogu numer jeden”, opowiadającym o poszukiwaniach Osamy bin Ladena. Drugą za rolę drugoplanową w produkcji „Służące”.

Ubisoft wraz z współpracującymi wytwórniami kończy właśnie prace nad swoją najbardziej ambitną adaptacją, czyli nad filmem „Assassin's Creed”, z premierą w grudniu tego roku.

Część fanów tego popularnego cyklu była rozczarowana ujawnieniem, że większa część tej produkcji rozegra się głównie w czasach współczesnych, gdzie główny bohater - w tej roli Michael Fassbender - więziony jest przez templariuszy.

Francuska firma przyznała też, że film „Assassin's Creed” nie jest planowany jako źródło zysków dla firmy, lecz bardziej jako próba znalezienia nowych chętnych na gry. Podobnie będzie zapewne w przypadku ekranizacji The Division, a - w przyszłości - podobno także Watch Dogs.

- Mamy naszą docelową grupę fanów, ale chcemy pokazać licencję nowym osobom, które może zdecydują się w przyszłości na zakup gry - mówił Alain Corre, szef działu EMEA w Ubisofcie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami