Słabsi McCree i Trupia Wdowa w aktualizacji Overwatch

Gra ma 10 mln użytkowników.

Sieciowa strzelanka Overwatch otrzymała aktualizację 1.0.4 na PC, osłabiającą umiejętności postaci McCree oraz Widowmaker (pol. Trupia Wdowa). Pochwalono się także liczbą użytkowników, wynoszącą już ponad 10 milionów osób.

1

W tym pierwszym przypadku zmniejszono obrażenia zadawane przez alternatywny atak rewolweru (z 70 na 45), ale przyśpieszono prędkość ładowania.

„McCree radził sobie zbyt dobrze przeciwko wszystkim celom” - napisano w komunikacie. „To czyniło go niemal automatycznym wyborem.”

„Zmniejszenie obrażeń alternatywnego ognia sprawia, że jest słabszy przeciwko większym bohaterom, jak Wieprzu i Reinhardt, ale nadal zachowuje możliwości w starciu z mniejszymi celami, jak Smuga i Genji.”

Także Trupia Wdowa ma osłabiony alternatywny strzał (z 15 do 12), ale mnożnik przy celowaniu w głowę wzrósł, więc trafienie headshotu zada takie same obrażenia. Przed przybliżeniem widoku trzeba tez poczekać na zakończenie animacji.

Zwiększono także koszt zasobów potrzebnych do aktywacji Infrawizji - umiejętności ultimate.

„W odpowiednich rękach Trupia Wdowa może wydawać się być niemożliwa do powstrzymania, nawet jeśli nie trafia w głowę. Te zmiany powinny osłabić trafienia w ciało.”

„Wydaje nam się też, że jej umiejętność ultimate była aktywna nieco zbyt często, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej wpływ na potyczkę.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami