Tryb rankingowy wróci do Overwatch w połowie czerwca

Będą też nowe filmy animowane.

Sieciowa strzelanka Overwatch debiutuje dzisiaj w sklepach, lecz bez trybu rankingowego, który został wycofany z gry na krótko przed debiutem, w celu dopracowania. Teraz dowiedzieliśmy się, że ta opcja zabawy powróci już w czerwcu.

1

„Tryb Rywalizacji” - jak nieco niefortunnie określa Blizzard - to „poważniejszy” tryb z sezonami i rankingami, grupujący zawodników według poziomu umiejętności i innych statystyk.

Teraz zespół deweloperów ma skupiać się właśnie na tej opcji - przyznał reżyser Jeff Kaplan podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi (dzięki, VG247).

Jak mówił wcześniej menedżer, największym problemem byli gracze opuszczający mecze w trakcie ich trwania, co rujnowało balans. Odświeżona wersja Rywalizacji zadebiutuje najpewniej w połowie czerwca, wraz z pierwszą większą aktualizacją gry.

„Sezony” zmagań będą dłuższe, trwając niecałe trzy miesiące - dodał Kaplan, podając taki okres jako jedną z częstych próśb fanów. Blizzard nie określił jednak ostatecznie, jak będzie format rozgrywek.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Gdzie indziej menedżer zapewnił, że jego studio zamierza nadal tworzyć krótkometrażowe filmy animowane z opowieściami na temat dostępnych postaci. Ostatnim była historia na temat Żołnierza-76.

Overwatch debiutuje dzisiaj na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami