Otwarty pokaz Overwatch podczas wrocławskiego E-Sport Now 2016

W dniach 28 i 29 maja.

Organizatorzy turnieju E-Sport Now 2016 poinformowali, że wszyscy odwiedzający będą mogli przetestować grę Overwatch od studia Blizzard Entertainment.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 i 29 maja we Wrocławiu, w Hali Stulecia.

Overwatch debiutuje 24 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe przed końcem kwietnia będą mogły rozpocząć grą trzy dni wcześniej.

Założenia są proste. Bierzemy udział w starciu dwóch sześcioosobowych drużyn. W zależności od mapy zmieniają się cele meczu. Czasem należy eskortować pojazd, innym razem wystarczy po prostu przejmować kolejne punkty kontrolne.

Twórcy przygotowali aż dwadzieścia jeden postaci. Każdy bohater jest wyjątkowy, posiada zupełnie inny zestaw umiejętności i talentów.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Co ważne, w trakcie rundy możemy dowolnie i bez ograniczeń zmieniać bohaterów, co znacznie wpływa na atrakcyjność i dynamikę meczu. Zawsze możemy dostosować się do sytuacji na polu bitwy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami