Zamknięta beta Mirror's Edge Catalyst ruszy 22 kwietnia

Są nowe fragmenty rozgrywki.

Studio EA DICE zapowiedziało datę startu zamkniętych beta testów Mirror's Edge Catalyst. W sieci pojawiło się również sporo nowych materiałów prezentujących rozgrywkę.

1

Zamknięte testy rozpoczną się 22 kwietnia i potrwają pięć dni, do 26 kwietnia. Zabawa będzie możliwa na wszystkich platformach docelowych - PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Pierwszego dnia możliwość przystąpienia do rozgrywki otrzymają tak zwani „wychodzący na prowadzenie”. To osoby, które otrzymują specjalny newsletter. Reszta zakwalifikowanych przygodę w Mieście Szkła rozpocznie 23 kwietnia.

Zamknięta beta zaoferuje kilka misji z wątku fabularnego oraz szereg zadań pobocznych. Pojawią się również elementy społecznościowe, w których gracze rywalizują między sobą.

Głównym trybem społecznościowym będzie bieg z punktami kontrolnymi. Gracze sami wyznaczą początek i koniec wyścigu, by następnie konkurować o jak najlepszy czas.

Rozgrywka sieciowa będzie asynchroniczna. Miejsce przebywania znajomych jest widoczne na mapie, jednak gracz nie ma możliwości wejścia do tej samej instancji. Rywalizacja odbywa się wyłącznie na tablicach rekordów.

Wśród aktywności pobocznych dostępne będą specjalne znaczniki, zostawiane przez użytkowników w określonych miejscach. Inni gracze muszą do nich dotrzeć. Stopień trudności zależy zatem od pomysłowości uczestników.

W sieci pojawiło się również sporo nowych materiałów od zachodnich redakcji, które miały już okazję obcować z grą. Zaprezentowano między innymi system walki czy pierwsze 30 minut rozgrywki. Część wideo znajduje się poniżej.

Pełna wersja Mirror's Edge Catalyst ukaże się 26 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami