Killer Instinct w wersji PC działa niepoprawnie na monitorach 144 Hz

Są też problemy z 4K.

Bijatyka Killer Instinct jest dostępna na PC od wczoraj. Produkcja działa bez zarzutu, ale tylko na monitorach 60 Hz. Użytkownicy ekranów o innych częstotliwościach odświeżania zgłaszają problemy.

Na monitorach 144 Hz gra działa za szybko, a wszystko jest nienaturalnie przyspieszone. Deweloperzy proszą o cierpliwość i manualne ustawienie - o ile to możliwe - wartości 60 Hz ekranu.

Kłopoty mają też posiadacze monitorów 4K działających przy 30 Hz. Na takich urządzeniach rozgrywka jest wolniejsza, co także czyni zabawę niemożliwą.

Killer Instinct działa na Xbox One w 60 klatkach na sekundę, produkcja nie została najwyraźniej odpowiednio dostosowana do wyświetlania większych wartości.

Gra jest dostępna za darmo na Windows 10, w sklepie Windows Store. Twórcy oddają do dyspozycji jednego wojownika, który zmienia się co tydzień - postaci jest w sumie ponad dwadzieścia, można je kupić oddzielnie lub w jednym z pakietów.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami