Ujawniono limitowaną edycję PS4 z motywem z Uncharted 4

Konsola i pad w nietypowym, szaro-niebieskim kolorze.

Przedstawiciele Sony ujawnili dziś nową, limitowaną edycję PlayStation 4 z motywem z gry Uncharted 4: Kres Złodzieja i dyskiem o pojemności 1TB.

444yyyyy
Nie do końca szary, niezupełnie niebieski

Konsola i kontroler są w kolorze niebiesko-szarym. Na PS4 - z przodu, nad wejściami USB - umieszczono też złoty napis „Sic Parvis Magna”, motto Francisa Drake'a.

Zestaw trafo do sklepów 29 kwietnia. Oczywiście znajdzie się w nim także pudełkowe wydanie gry.

Czwarta odsłona Uncharted od Naughty Dog to pożegnanie studia z marką i głównym bohaterem. Nathan Drake odzyska utraconego w przeszłości brata i wybierze się na ostatnią, niebezpieczną przygodę.

Gracze odwiedzą Madagaskar w poszukiwaniu Libertalii, legendarnej republiki pirackiej - która istniała podobno na wyspie w XVII wieku - i ukrytych tam skarbów.

Zobacz także: Uncharted 4 recenzja - podsumowanie najnowszej odsłony oraz ocena gry.

Deweloperzy przygotowują także tryb rywalizacji wieloosobowej. Nowościami w tym aspekcie rozgrywki są między innymi dodatkowe zdolności zdobywane po kontakcie ze specjalnym artefaktem oraz możliwość huśtania się na linach.

tyyyy4

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami