Ujawniono limitowaną edycję PS4 z motywem z Uncharted 4

Konsola i pad w nietypowym, szaro-niebieskim kolorze.

Przedstawiciele Sony ujawnili dziś nową, limitowaną edycję PlayStation 4 z motywem z gry Uncharted 4: Kres Złodzieja i dyskiem o pojemności 1TB.

444yyyyy
Nie do końca szary, niezupełnie niebieski

Konsola i kontroler są w kolorze niebiesko-szarym. Na PS4 - z przodu, nad wejściami USB - umieszczono też złoty napis „Sic Parvis Magna”, motto Francisa Drake'a.

Zestaw trafo do sklepów 29 kwietnia. Oczywiście znajdzie się w nim także pudełkowe wydanie gry.

Czwarta odsłona Uncharted od Naughty Dog to pożegnanie studia z marką i głównym bohaterem. Nathan Drake odzyska utraconego w przeszłości brata i wybierze się na ostatnią, niebezpieczną przygodę.

Gracze odwiedzą Madagaskar w poszukiwaniu Libertalii, legendarnej republiki pirackiej - która istniała podobno na wyspie w XVII wieku - i ukrytych tam skarbów.

Zobacz także: Uncharted 4 recenzja - podsumowanie najnowszej odsłony oraz ocena gry.

Deweloperzy przygotowują także tryb rywalizacji wieloosobowej. Nowościami w tym aspekcie rozgrywki są między innymi dodatkowe zdolności zdobywane po kontakcie ze specjalnym artefaktem oraz możliwość huśtania się na linach.

tyyyy4

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami