The Division z nietypowymi opcjami graficznymi na konsolach

Możliwość wyłączenia aberracji chromatycznej i inne.

Testowa wersja The Division pozwala przyjrzeć się opcjom graficznym przygotowanym przez twórców, ale nie tylko na PC. Także posiadacze edycji konsolowych mogą wpłynąć w pewnym stopniu na wygląd gry.

Większość udostępnionych opcji to coś niespotykanego poza komputerami.

Twórcy pozwalają między innymi wyłączyć aberrację chromatyczną, który sprawia, że przy ciemnych obiektach można dostrzec kolorowe obwódki na jasnym tle. Efekt ten jest zazwyczaj domyślnie aktywny w grach konsolowych - choćby w Bloodborne czy The Order 1886.

Aberracja nie ma żadnego wpływu na wydajność gry, a więc jej aktywacja lub wyłączenie zależy wyłącznie od tego, czy jakość obrazu przypadnie nam do gustu z włączonym efektem.

Poza tym, przygotowano także suwak odpowiedzialny za poziom anti-aliasingu, który także nie wpływa na liczbę klatek na sekundę. Co ciekawe, ustawienie go na maksymalne 100 procent sprawia, że przy niektórych krawędziach pojawiają się lekkie białe odblaski.

Warto też zaznaczyć, że projektanci umożliwili wyłączenie elementów HUD. To dobra wiadomość dla miłośników wirtualnego fotografowania.

Dziś rozpoczęły się testy beta The Division na Xbox One. Jutro startują na PS4 i PC, a potrwają do niedzieli. Pełna wersja gry ukaże się 8 marca.

dddd

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami