Widok z hełmu pancerza wspomaganego - mod do Fallout 4

Mod wyświetlający HUD symulujący autentyczność widoku z wnętrza hełmu.

Zwiększanie immersji w grach to chleb powszedni dla modów. W przypadku pancerzy wspomaganych w Fallout 4 możemy nie tylko zmniejszyć prędkość poboru mocy rdzeni fuzyjnych. Jedną z modyfikacji jest wyświetlenie nakładki na ekranie, która symuluje widok z wnętrza hełmu pancerza wspomaganego.

Autor moda przygotował kilka wersji. Wizjer może być animowany lub statyczny. Wyświetlać się jedynie w pierwszej jak i w trzeciej osobie. Ewentualnie widok zmienić się może na półprzezroczysty.

Jak działa mod?

Zmiana widoku z wnętrza hełmu Pancerza Wspomaganego polega na imitowaniu ograniczonej widoczności wizjera. Parę wariantów moda pozwala na spersonalizowanie potrzeb zarówno w widoku z wnętrza, jak i zza pleców bohatera, kiedy to możemy ustalić, że HUD pancerza staje isę przezroczysty.

Jak zainstalować moda?

Mod zainstalujemy korzystając z programu Nexus Mod Manager. Wystarczy, po wybraniu jednego z wariantów, na stronie moda wybrać opcję „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Po pobraniu moda w menadżerze, aktywujemy go i już mozemy cieszyć się efektami w grze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Ulepszenie pogody - mod do Fallout 4

Kolejny mod sprawi, że efekty pogodowe w Falloucie staną się dużo bardziej wyraźne. Deszcz, pył, mgła i wichura będą zapierającym dech w piersi pokazem.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami