Halo 5: Guardians - Misja 15: Strażnicy

Wymyśl sposób na pokonanie Strażników.

Plan Strażników jest w trakcie realizacji. Locke i reszta drużyny Ozyrys muszą powstrzymać Strażników i dotrzeć do Kryptum zanim będzie za późno.

Podążaj za Wielkim Świadkiem do Kryptum. Świadek ma osobliwą kolekcję, obok której stoi konsola Prekursorów, a w niej dane wywiadowcze.

Idź dalej za Świadkiem na zewnątrz. Zwróć uwagę na miażdzący widok Strażników na horyzoncie. Zjedź platformą do sekcji centralnej.

Cały czas idź za Strażnikiem. Możesz pominąć walczących Prometean z Przymierzem i iść dalej. Z kolejnej sekcji niestety nie unikniesz starcia z Prometańskimi zastępami.

Przejdź przez widowiskowe drzwi, za którymi kryje się kilka Fantomów wroga. Niedaleko kryje się Modliszka, która może okazać się przydatna w zniszczeniu czołgów

Na tym obszarze mamy pięć rdzeni grawitacyjnych, które musisz zniszczyć. By znaleźć je wszystie z łatwością korzystaj z systemu Artemis, czyli wciskanie guzika kierunkowego na padzie.

Po wszystkim uzyskaj dostęp do Kryptum i biegnij w stronę placówki. Chroń Świadka, który w tym momencie będzie hakował dostęp do ośrodka. Fal będzie kilka, więc wspieraj się działkami stacjonarnymi, które rozstawione są po bokach.

Wejdź na środkową platformę jak tylko Świadek ją sprowadzi. Gdy zjedziesz na sam dół, rzuć się na wprost korytarza by dotrzeć do źródła energii. Kortana będzie ci to utrudniać falami energetycznymi, które za każdym razem będą cię powalać na podłogę.

Dotknij urządzenia by aktywować ostatnie przerywnik filmowy i zakończyć przygodę z Halo 5. Ostatnia cut-scenka postawiła więcej pytań niż odpowiedzi? Bez obaw, nikt z nas nie wie do końca co się stało.

Powrót do spisu treści: Halo 5: Guardians - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami