Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Okres służby

Misja polegająca na poznaniu ważnych osób w bazie Bractwa Stali.

Misja pojawi się w dzienniku automatycznie po ukończeniu zadania dla Bractwa Stali o nazwie „Stalowy cień", po tym, jak w bazie organizacji porozmawiasz z paladynem Dansem. Od tej pory będzie mógł ci towarzyszyć w trakcie eksploracji świata oraz wykonywania misji.

z066

Na początku musisz przejść się po bazie i porozmawiać z czwórką osób - kapitanem Cadem (przeprowadzi ankietę medyczną), prefektem Quinlanem (zleci ci odszukanie pewnych dokumentów technicznych), prefektem Teaganem (kwatermistrz, u którego możesz kupić zaopatrzenie i podjąć się nowego zadania) oraz prefekt Ingram (pokaże ci pancerz wspomagany T-60, z którego możesz korzystać - obrazek powyżej).

Po zwiedzeniu pokładu i porozmawianiu z najważniejszymi, wskazanymi osobami, misja automatycznie dobiegnie do końca. W dzienniku pojawi się natomiast następna - „Bez litości".

Następnie: Fallout 4 - Bez litości

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami