Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Bez litości

Oczyszczamy z supermutantów Fort Strong i zdobywamy dla Bractwa zapas broni nuklearnej.

Misja pojawi się w dzienniku automatycznie po ukończeniu zadania „Okres służby", w którym poznajesz niektórych uważanych członków Bractwa Stali i zdobywasz niezły pancerz wspomagany o nazwie T-60. Kiedy będziesz gotów porozmawiaj z Maxsonem, który ma dla ciebie nową misję.

Atak na Fort Strong

Przywódca Bractwa powie ci, że w pobliżu jest wysepka opanowana przez supermutanty. Niestety nie można tego miejsca zbombardować, ponieważ znajdują się tu magazyny pocisków nuklearnych, które bardzo przydałyby się Bractwu. Twoim celem będzie pozbycie się wrogów i zabezpieczenie amunicji.

Zanim wyruszysz warto założyć pancerz wspomagany, który otrzymałeś. Kiedy będziesz gotów skieruj się do pobliskiego statku latającego i wyrusz nim na lotnisko Bractwa. Po wylądowaniu opuść bazę i wejdź na pokład latacza szturmowego (obrazek powyżej). Czeka cię teraz krótka podróż w stronę Fortu Strong na wschód od twojej pozycji.

Po dotarciu na miejsce zacznij ostrzeliwać supermutanty znajdujące się na dole. Rozpraw się z mniejszymi, po czym skoncentruj ogień na największym - Behemocie (obrazek powyżej). Po jego zabiciu statek wyląduje na ziemi. Wyjdź na stały ląd i zacznij ostrzeliwać supermutanty, które zaczną cię atakować.

Po oczyszczeniu przedpola udaj się do budynku zbrojowni i wejdź do środka. Na miejscu spotkasz kolejną grupę supermutantów, których wybij.

Następnie udaj się do pomieszczenia z prawej i otwórz drewniane drzwi (łatwy zamek). W biurze znajdziesz skrzynię z pociskami komputer oraz klucz do Fortu Strong (obrazek powyżej). Warto więc przeszukać pokój. Kiedy będziesz gotów wróć na korytarz i zlokalizuj windę.

Skorzystaj z niej, po czym dojdź do końca korytarza i oczyść z supermutantów kolejne pomieszczenie. Po zabiciu wszystkich porozmawiaj z Dansem, a następnie wróć do Maxsona, aby zdać mu raport z misji.

Następnie: Fallout 4 - Wewnętrzny wróg

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze