Otwarta beta World of Tanks na PlayStation 4 startuje 4 grudnia

Potrwa trzy dni.

Już 4 grudnia rozpoczną się otwarte testy World of Tanks na PlayStation 4. Potrwają do 6 grudnia - subskrypcja PlayStation Plus nie jest wymagana.

1

Gracze uczestniczący w rozgrywce otrzymają czołg premium M22 Locust w szarym malowaniu - upamiętniającym 20 lecie PlayStation. Do tego darmowy lekki czołg T1E6-PS oraz opcja zakupu jednego z czterech pakietów założycielskich.

Odpowiedzialne za prace studio Wargaming zapewnia, że World of Tanks wykorzystuje specjalne funkcje PlayStation 4, takie jak Share Play i zdalną grę na PlayStation Vita.

Testy wersji beta to także debiut dwóch nowych map, czyli Ruinberg oraz Scorpion Pass. Ta druga ma być „największą w historii gry areną bitewną”. Lokacje trafią w przyszłości także na inne platformy.

Produkcja jest już dostępna na PC, urządzeniach mobilnych, X360 i Xbox One, a łącznie posiada już 150 milionów zarejestrowanych graczy na całym świecie - zapewnia wydawca.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami