Skip to main content

Nadchodzą Operacje Świąteczne w World of Tanks. Ich gwiazdą Vinnie Jones

Jest nawet zabawny spot.

Już 1 grudnia wystartują tegoroczne Operacje Świąteczne w World of Tanks. Studio Wargaming potwierdziło listę nowości, które trafią do gry w specjalnej aktualizacji. Twarzą wydarzenia został Vinnie Jones - brytyjski aktor i piłkarz.

Gwiazdę zobaczymy nie tylko w oficjalnym spocie, zapowiadającym Operacje Świąteczne, ale i w samej grze. Jones doczekał się bowiem awansu na stanowisku dowódcy. Gracze odnajdą go w garażu, gdzie będzie przydzielał wyzwania i zadania wszystkim zainteresowanym czołgistom. W nagrodę za ich ukończenie otrzymamy skórki czołgów, emblematy, napisy, medale, unikalne dekoracje czy awatary.

Oficjalny trailer zapowiada dosyć luźny klimat Operacji.

Walijski piłkarz będzie mógł nam towarzyszyć także na polu bitwy, urozmaicając rozgrywkę zabawnymi komentarzami. „Jego szorstki, charyzmatyczny głos będzie wspierał graczy podczas zimowych bitew” - napisano w komunikacie prasowym. Kto wie, być może od czasu do czasu zaoferuje też kilka anegdot ze swojej barwnej kariery.

Życie Vinniego to historia niezwykłej przemiany. Przez lata pracował niestrudzenie u boku Świętego Mikołaja, zajmując się osobami z listy niegrzecznych. Pragnął jednak czegoś innego, czegoś, co naprawdę rozpaliłoby jego pasję. Tym czymś okazały się być... czołgi!” - czytamy na stronie wydarzenia. Świąteczne atrakcje będą dostępne w każdej wersji WoT, a więc World of Tanks, World of Tanks Modern Armor i mobilnym World of Tanks Blitz.

Zobacz także