Skip to main content

Jutro największa tegoroczna aktualizacja World of Tanks na PC

Włoskie czołgi i nie tylko.

Jutro - w środę, 31 sierpnia - zadebiutuje największa z dotychczasowych aktualizacji dla World of Tanks na PC, wprowadzająca między innym szereg nowych czołgów rodem z Włoch.

Na pojazdy składa się sześć maszyn od poziomu V do X. Jak zapewniają twórcy, wszystkie charakteryzują się mocnym pancerzem przednim, świetnym kątami nachylenia działa, a od poziomu VII dodatkowo wyposażone są w mechanizmy samoładujące o unikatowych rozwiązaniach.

„Prawie wszystkie te maszyny istniały tylko jako projekty inżynierskie, kilka z nich zbudowano. Dzięki istniejącym dokumentom oraz materiałom archiwalnym udało się nam przywrócić je do życia w grze” - komentuje dyrektor wydawniczy Urij Kurjawy.

Gąsienice będą bardziej się gąsieniczyć

Inne nowości to zmiany wizualne, głównie w sferze zniszczonych gąsienic czołgów. Te powinny teraz oddziaływać na obiekty zgodnie z prawami fizyki, właściwie odwijać lub odpadać, zostawać na ziemi lub odlatywać po trafieniu.

Do tego nowa mapa w bitwach losowych - Posterunek - oraz zmiany w matchmakingu. Odświeżony system zadba, by po obu stronach bitwy znajdowała się ta sama liczba czołgów lekkich. Do tego limit jednego czołgu kołowego oraz dwóch jednostek artylerii na drużynę.

Zobacz także