Skip to main content

Chuck Norris pojawi się w World of Tanks

W ramach świątecznego wydarzenia.

  • Twórcy World of Tanks zapowiedzieli świąteczne wydarzenie
  • Częścią atrakcji jest obecność postaci Chucka Norrisa
  • Znany aktor będzie jednym z dowódców czołgów

Wargaming.net poinformowało, że 9 grudnia w World of Tanks rozpocznie się świąteczne wydarzenie, które potrwa do 11 stycznia 2021 roku. W ramach akcji w grze pojawi się Chuck Norris.

Gwiazdor słynnego serialu „Strażnik Teksasu” oraz wielu filmów akcji trafi do świątecznego miasteczka, w które na czas trwania inicjatywy zamieni się dostępny w produkcji garaż. Na potrzeby tytułu aktor użyczył nie tylko wizerunku, ale i głosu.

Zobacz na YouTube

Chuck Norris codziennie zleci graczom nowe zadanie, w sumie przygotowano 32 wyzwania. Za realizację misji otrzymamy zróżnicowane nagrody, w tym postać samego Amerykanina - jako dowódcę czołgu.

Wspomniane miasteczko ozdobimy za pomocą czterech zestawów dekoracji do zdobycia. Wśród tych ostatnich znajdą się duża choinka i pianista grający świąteczne utwory - używając obiektów, podniesiemy wskaźnik świątecznej atmosfery, co ulepszy odblokowywane nagrody.

Zobacz na YouTube

Częścią atrakcji jest też darmowy dla wszystkich użytkowników czołg - niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC. Maszynę otrzyma każdy, kto zaloguje się w grze po 9 grudnia. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie World of Tanks.

Zobacz także