Skip to main content

Terminator trafił do World of Tanks. Startuje specjalne wydarzenie w grze

Rozpoczyna się Operacja „Hasta la Vista”.

Studio Wargaming ogłosiło, że już dzisiaj w grze World of Tanks oraz wersji Blitz rozpocznie się specjalne wydarzenie - operacja „Hasta la Vista” - nawiązujące do kultowego filmu „Terminator 2: Dzień sądu”. Dzięki nowej przepustce bojowej, gracze będą mogli zdobyć przedmioty kosmetyczne inspirowane obrazem, a także unikalny czołg.

Jak informuje deweloper, wydarzenie startuje już dzisiaj - 12 stycznia - i potrwa do 26 stycznia. Tematyczna przepustka bitewna zawiera 50 poziomów i otrzymamy dzięki niej kamuflaże do czołgów, unikatowe naklejki, napisy z cytatami z filmów i w końcu wspomniany czołg premium T-832 ze specjalnymi efektami wizualnymi.

Oprócz tego, w grze pojawi się czterech unikalnych dowódców załóg, również przybyłych wprost z uniwersum „Terminatora”. Są to Sarah Connor, John Connor, T-800 i T-1000. Każda z postaci przemawia swoimi kultowymi liniami z filmów. W garażach gracze natomiast usłyszą wyjątkową ścieżkę dźwiękową, bazującą na soundtracku filmowej serii. Kampania rozpocznie się automatycznie i nie trzeba jej aktywować ręcznie, jak miało to miejsce w innych przepustkach bitewnych.

Nową zawartość otrzymają także gracze World of Tanks Blitz, czyli mobilnej odsłony cyklu. Tutaj wydarzenie potrwa do 31 stycznia, a przepustka bojowa zawiera aż 60 poziomów. Wśród nagród możemy znaleźć między innymi 10 awatarów z filmu, cztery unikatowe kamuflaże czołgów, tło profilowe oraz czołg Cyborg z kamuflażem T-800. Gracze otrzymają specjalne nagrody wraz z ukończeniem każdego etapu kampanii.

Przypomnijmy, że film „Terminator 2: Dzień sądu” zadebiutował w 1991 roku. 11 lat po wydarzeniach z pierwszej części cyklu Skynet wysyła do przeszłości terminatora T-1000, aby zlikwidować Johna Connora - przyszłego przywódcę ruchu oporu ludzi. W odpowiedzi na to dorosły Connor także wysyła w przeszłość przeprogramowanego androida T-800, aby chronił młodszą wersję rebelianta i jego matkę Sarah.

Zobacz także