„Powrót do przyszłości” w kolejnym DLC do Rocket League

Nowe auto.

Charakterystyczny samochód DeLorean z aparaturą do podróży w czasie pojawi się w kolejnym DLC do sieciowej gry zręcznościowej Rocket League.

1

Pojazd zadebiutuje 21 października, zgodnie z dniem, w którym Marty McFly znalazł się w „Powrocie do przyszłości 2” z 1989 roku. Cenę ustalono na około 2 euro (ok. 9 zł).

Tylne koła samochodu będą oczywiście zostawiały charakterystyczną linię ognia, zgodnie z klasycznymi filmami Roberta Zemeckisa.

Następne DLC do produkcji zadebiutuje jednak wcześniej, bo jeszcze w tym tygodniu. To Revenge of the Battle-Cars, dodające dwa modele samochodów - Scarab i Zippy. Jest też sześć malowań dla każdego z nich.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Założenia Rocket League są proste. Dwa zespoły mają pięć minut na zdobycie jak największej liczby bramek. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dopalacz zwiększający przyspieszenie oraz możliwość skakania.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami