Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kultowy samochód Jamesa Bonda wjeżdża do Rocket League

Aston Martin DB5.

Od dziś, a więc 29 lipca, w Rocket League można zagrać, zasiadając za kierownicą Aston Martin DB5 z 1963 roku. To najbardziej rozpoznawalny samochód Jamesa Bonda, wykorzystany chociażby w „Goldfinger”.

Auto jest dostępne do kupienia za 1100 Kredytów w sklepie wewnętrznym gry. Nabywcy dostają w pakiecie unikalną karoserię i koła, ale można ich użyć wyłącznie w pojeździe agenta 007.

Twórcy gry ze studia Psyonix zaznaczają, że do Rocket League trafi wkrótce więcej kultowych pojazdów Bonda, ale nie znamy szczegółów.

Moment dodania Aston Martin DB5 - oraz planowanych kolejnych pojazdów - do gry nie jest oczywiście przypadkowy. Po licznych opóźnieniach premiery spowodowanych pandemią, 30 września debiutuje najnowszy film z serii, „Nie czas umierać”. To ostatnia odsłona przygód najbardziej znanego szpiega na świecie z Danielem Craigiem w roli głównej.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze