Prison Architect ukaże się w pełnej wersji już 6 października

Z nowym trybem rozgrywki.

Niezależne Introversion Software ogłosiło, że pełna wersja ekonomicznej strategii Prison Architect ukaże się 6 października tego roku, po trzech latach testów.

Prison Architect
Akcję obserwujemy z góry

Jak sugeruje sam tytuł, zadaniem w produkcji jest budowa i opieka nad więzieniem. Przez cały okres „testów” gra była regularnie aktualizowana, a twórcy dodali między innymi wiele nowych budynków i ról pracowników, a nawet systemy kontrabandy i więziennych gangów.

W ten weekend na imprezie EGX ogłoszono dodatkowo, że w planach dla pełnej wersji jest dodatkowy tryb rozgrywki oraz większa liczba szczegółowych historii więźniów.

Tryb Escape Mode skoncentruje się na uciekaniu z placówki. Zamiast zarządzać całym kompleksem wcielimy się w jednego skazańca, załadujemy jedno z tysięcy stworzonych przez graczy więzień i postaramy się zwiać.

Bohater będzie zbierał punkty doświadczenia, a ku wolności poprowadzą różne drogi. Będziemy mogli na przykład założyć własny gang, podbić zbrojownię i siłą wydrzeć się za kraty lub też zachować nieco większą ostrożność i przygotować podkop z pomocą ukradzionych narzędzi.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami