Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prison Architect - harmonogram: zarządzanie czasem w więzieniu

Ustawianie pory odpoczynku, pracy, posiłków i czasu wolnego.

Harmonogram to jedna z najprzydatniejszych mechanik w Prison Architect. Dzięki niemu możesz ustawić godziny poszczególnych aktywności dla więźniów, co w rezultacie ułatwi ci niektóre zadania. Z tej strony dowiesz się jak go skonfigurować.

W pierwszej kolejności otwórz okno Raporty (1), a następnie przejdź do zakładki Harmonogram (2).

Znajdziesz tutaj rozpiskę na pełną dobę, z podziałem na poszczególne godziny. Jeśli chcesz zmienić standardowe ustawienia, wystarczy kliknąć w jedną z kart czynności (3), a następnie na danej godzinie. W ten sposób możesz zmienić, na przykład, czas w celi na wolny czas (4) dla więźniów.

Co więcej, godziny możesz ustawiać dla więźniów o trzech grupach rygoru - minimalnym (5), zwykłym (6) i zaostrzonym (7), co pozwala rozdzielać poszczególne grupy. Dzięki temu możesz na przykład ustawić posiłek dla każdej z grup w innych godzinach.

Często zaglądaj do harmonogramu i wprowadzaj zmiany godzinowe. Jeśli, dla przykładu, twoi więźniowie są poddenerwowani, warto skrócić ich czas w celach, a wydłużyć na dziedzińcu bądź czas wolny. Jeśli z kolei masz bardzo dużo więźniów, rozważ wydłużenie czasu na posiłek.

Spis treści: Prison Architect - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Prison Architect - przeszukanie: działanie, jak rozpocząć

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze