Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prison Architect - biurokracja: odblokowanie, badania

Badania technologiczne, nowe jednostki i przedmioty, jak odblokować biurokrację.

Biurokracja to nazwa drzewka technologicznego w Prison Architect. Za sprawą tej mechaniki możesz odblokowywać nowych pracowników, przedmioty do wykorzystania w więzieniu czy różnorakie ułatwienia. Z tej strony dowiesz się jak z tego korzystać.


Na tej stronie:


Biurokracja - jak odblokować

W pierwszej kolejności stworzyć biuro. W tym celu możesz wykorzystać zakładkę Fundamenty (1), wybrać budynek (2), a następnie rozciągnąć pomieszczenie (3) przynajmniej o wymiarach 5x5m. Więcej o mechanice budowy znajdziesz na stronie budowa: fundamenty, wewnątrz i na zewnątrz.

Gdy budynek stanie, wejdź do zakładki Pomieszczenia (4) i wybierz pozycję Biuro (5). Teraz rozciągnij strefę (6) wewnątrz stworzonej wcześniej konstrukcji.

Przejdź teraz do zakładki Obiekty (7) i kolejno wybierz biurko (8), krzesło (biuro) (9) i szafka na akta (10) i umieść je w dowolny miejscu wewnątrz utworzonego biura.

Alternatywnie, możesz też wykorzystać zakładkę Szybkie budowanie (11), wybrać Biuro (12) i ustawić szkielet budynku (13) w pożądanym przez ciebie miejscu. Omijasz w ten sposób konieczność umieszczenia obiektów czy wyznaczania pomieszczenia.

Po stworzeniu biura przejdź do zakładki Personel (14), wybierz Naczelnika (15) i ustaw go w pustym biurze. Dzięki temu odblokujesz mechanikę Biurokracji.


Prowadzenie badań

Po całym tym żmudnym procesie kliknij na ikonkę Biurokracji (16) widoczną w lewym górnym rogu ekranu. Otworzy to okno badań.

By rozpocząć nowe badanie, kliknij po prostu na interesującą cię pozycję. Czerwone kreski (17) wskazują wymaganą osobę z personelu, która jest potrzebna do badania. By ją nająć, musisz stworzyć nowe biuro i z okna Personel wybrać odpowiedniego pracownika.

Przy każdym badaniu znajdziesz koszt (18). Po kliknięciu na nie z kolei wyświetli się czas do ukończenia (19) - gdy zejdzie do zera, badanie zostanie zakończone i odblokujesz związane z nim profity.

Następnie: Prison Architect - przeszukanie: działanie, jak rozpocząć

Spis treści: Prison Architect - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Prison Architect - pożar: jak ugasić, strażacy, zraszacze

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze