Rocket League otrzyma w październiku kolejny pakiet DLC

Nowe auta i dodatki.

Niezależne studio Psyonix ogłosiło, że zręcznościowa gra sieciowa Rocket League otrzyma w październiku kolejny pakiet DLC, zatytułowany Revenge of The Battle Cars.

1

Z poprzedniej odsłony serii - Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars - powrócą dwa popularne modele samochodów, czyli Scarab i Zippy. Jest też sześć malowań dla każdego z nich.

Inne nowości to trzy malowania dla pozostałych modeli, dwa zestawy kół, tyle samo anten i animacji boostu oraz cztery nakrycia głowy (a raczej dachu). Do tego kolejne osiągnięcia do odblokowania.

Cenę ustalono na 4 euro (ok. 17 zł).

Razem z płatnym DLC planowana jest także darmowa aktualizacja, wprowadzająca alternatywne wersje istniejących już aren: nocny Urban Station oraz Utopia Coliseum o zachodzi słońca.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Założenia Rocket League są proste. Dwa zespoły - składające się z jednego, dwóch, trzech lub czterech zawodników - mają pięć minut na zdobycie jak największej liczby bramek. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dopalacz zwiększający przyspieszenie oraz możliwość skakania.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami