Klasyczny Batmobil w kolejnym DLC do Batman: Arkham Knight

Powrót do przeszłości.

Studio Rocksteady opublikowało pierwsze spojrzenie na klasyczny Batmobil 1989, dodawany do Batman: Arkham Knight w przyszłym tygodniu, razem z zestawem torów.

1989 Batmobile
Za Burtona było lepiej

Pojazd wzorowany jest na modelach z filmów Tima Burtona. Od standardowego samochodu z kampanii wyróżnia się nieco dłuższą i węższą sylwetką.

Pod względem sterowania „nowy” Batmobil nieco sprawniej reaguje na wydawane polecenia, więc deweloperzy mogli przygotować tory z ciaśniejszymi zakrętami.

Rockstedy postawiło na stylistkę Burtona nie tylko w przypadku pojazdu, ale także samych tras, odtwarzając paradę Jokera czy kryjówkę Pingwina. Jak pokazuje poniższy materiał wideo, nie brakuje też śniegu.

Posiadacze przepustek sezonowych dostaną nowości w ramach dodatku DLC w przyszłym tygodniu. 1989 Movie Batmobile Pack zawiera skórkę dla Batmana, wspomniany samochód oraz dwa tory.

Nie wiadomo jednak, kiedy rozszerzenie otrzyma pechowa wersja PC, nadal czekająca na „przejściową” łatkę, która ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami