Dodatki z kolekcjonerki Destiny: The Taken King dostępne osobno

Po krytyce ze strony fanów.

Studio Bungie zapewniło, że dodatkowa zawartość z edycji kolekcjonerskiej dodatku The Taken King do Destiny dostępna będzie także osobno, za 20 dolarów.

1
Dodatki z kolekcjonerki

Szeroko krytykowanym problemem jest fakt, że drobna część zawartości dostępna jest właśnie tylko w kolekcjonerskim wydaniu rozszerzenia, zawierającym także podstawową wersję gry oraz dwa poprzednie rozszerzenia.

Dostęp miały otrzymać więc tylko osoby, które ponownie kupią całą zawartość z ostatniego roku, płacąc niebagatelne 80 dolarów. Takie podejście nie spodobało się fanom i dlatego Bungie zdecydowało się zmienić założenia - obiecuje teraz sprzedawać bonusy także w osobnym pakiecie.

Nie znamy jeszcze dokładnej kwoty w euro, ale opisywane dodatki do kolekcjonerki to trzy animacje dla postaci, tyle samo wzorów pancerza i egzotyczne bronie dla każdej klasy, przyśpieszające też zdobywanie doświadczenia.

Twórcy we wpisie na oficjalnej stronie powtórzyli też informacje o nagrodach dla weteranów. Gracze z postacią na 30 poziomie, posiadający jeden z dwóch wcześniejszych DLC, dostaną skórkę, emblemat oraz pojazd Sparrow.

Weterani wydanej we wrześniu ubiegłego roku produkcji mogą też liczyć na dodatkowe bonusy - szczegóły poznamy dziś wieczorem, w osobnym wpisie na blogu.

3
Dodatki dla weteranów

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami