Błąd w Pillars of Eternity usuwa umiejętności pasywne postaci

Patch jest już w drodze.

Produkcje studia Obsidian Entertainment - choć często bardzo dobre - zasłużyły na niechlubną opinię zawierających błędy, co często wynika z poziomu ich komplikacji. Nie inaczej jest w przypadku wydanego niedawno Pillars of Eternity.

Użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit informują, że podwójne kliknięcie na przedmiot w ekranie ekwipunku... usunie wszystkie umiejętności pasywne postaci.

Gracze zalecają, by wyposażać bohaterów jedynie poprzez przeciąganie elementów na odpowiednie miejsca w inwentarzu. Po usunięciu talentów u towarzyszy wystarczy wysłać ich do twierdzy gracza i ponownie przyłączyć, ale już w przypadku głównego bohatera należy wczytać wcześniejszy zapis lub rozpocząć grę od nowa.

Zobacz także: poradnik i solucja do Pillars of Eternity - opis przejścia zadań głównych i pobocznych, wszystkie mapy i sekrety

Fani na oficjalnym forum dyskusyjnym spierają się obecnie, czy umiejętności pasywne nie pozostają aktywne „w tle”, a znikają jedynie wpisy na karcie postaci, ale wiele wskazuje na to, że mamy jednak do czynienia z większym błędem.

Twórcy zapewniają, że rozwiązanie problemu jest już w drodze. Nie jest jednak jasne, czy uda się przywrócić umiejętności postaciom, które już je straciły. Do czasu publikacji łatki zalecamy więc ostrożność.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami