Drugi sezon bijatyki Killer Instinct na Xbox One podniesie rozdzielczość do 900p

Plus osiem nowych postaci.

Już dzisiaj na konsolach Xbox One rozpocznie się drugi sezon bijatyki Killer Instinct, z czym wiążą się liczne zmiany.

1
Maya

Jak informuje oficjalny serwis Xbox Wire, zobaczymy ośmiu nowych wojowników. Podobnie jak poprzednio, jedna postać - zmieniana co jakiś czas - zawsze dostępna będzie za darmo. Zagramy między innymi jako znani z wcześniejszych odsłon TJ Combo czy Maya, a także jako robot-dinozaur Riptor czy płonący Cinder. Listę uzupełniają nieujawnieni jeszcze bohaterowie, w tym: „czarownik z Babilonu, szukający zemsty duch oraz zaprawiony w walce golem”.

Za pierwszy sezon i premierę gry odpowiadało jeszcze studio Double Helix, które zostało jednak przejęte przez Amazon. Teraz produkcją opiekuje się Iron Galaxy, szykujące także zmiany w balansie rozgrywki i interfejsie, możliwość szybszego wybierania postaci, dokładniejsze statystyki czy system doświadczenia, pozwalający awansować na kolejne poziomy wtajemniczenia i zmieniać wygląd postaci.

Przygotowano również nowy system combosów oraz istotną zmianę oprawy graficznej - rozdzielczość podniesiono z 720p do 900p.

Drugi sezon debiutuje z TJ Combo w ramach darmowego wojownika, a Mayę można dokupić za 18 zł. Zestaw zawierający wszystkie osiem postaci wyceniono na 70 zł. Ostatnia opcja to Ultra Edition, zawierające dodatkowo 16 gadżetów dla bohaterów, kostiumy i kopię Killer Instinct 2 Classic. Cena: 170 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami