Zamknięte testy sieciowej strzelanki Evolve startują 30 października

Posiadacze Xbox One pograją dłużej.

Zamknięte testy sieciowej strzelanki Evolve w wersji alpha rozpoczną się pod koniec tego miesiąca - ogłosił wydawca, firma 2K Games.

Posiadacze Xbox One przystąpią do zabawy dzień wcześniej, bo już 30 października. Wymagane będzie konto Xbox Live Gold, a okres testowy zakończy się 2 listopada.

Zwolennicy PC oraz konsol PlayStation 4 zagrają w okresie 31 października - 2 listopada. Na sprzęcie Sony wymagane jest konto PS Plus.

Gracze składający zamówienia przedpremierowe mają zagwarantowany dostęp do alphy. Reszta chętnych musi zarejestrować się na oficjalnej stronie. Proponujemy skorzystanie z kodu 11197-10708-89072.

Na styczeń zaplanowano otwarte testy wersji beta. Kooperacyjna produkcja zadebiutuje 10 lutego. Podstawą rozgrywki w Evolve są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu. Twórcy przygotowują dwanaście zróżnicowanych postaci i trzy bestie.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami