Testy Kingdom Come: Deliverance w wersji alpha rozpoczną się 22 października

AKTUALIZACJA: Zwiastun wczesnej edycji.

Aktualizacja: Deweloperzy z Warhorse opublikowali zwiastun wczesnej wersji Kingdom Come: Deliverance. To krótkie przedstawienie lokacji, które odwiedzą uczestnicy testów oraz prezentacja przykładowych postaci niezależnych.

*

Oryginalna wiadomość: Czeskie studio Warhorse ogłosiło, że testy gry RPG Kingdom Come: Deliverance w wersji alpha rozpoczną się 22 października.

1
Za czym kolejka ta stoi?

Wczesne wydanie zarezerwowane będzie dla graczy, którzy wsparli produkt finansowo podczas zbiórki na Kickstarterze i na oficjalnej stronie. Chętni mogą jeszcze wpłacić ok. 150 zł, by zagwarantować sobie dostęp.

W wersji alpha nie będzie jeszcze walki czy jazdy na koniu, ale jedna wioska z bohaterami niezależnymi i kilkoma mniejszymi zadaniami do sprawdzenia.

Celem testu jest głównie sprawdzenie działania produkcji na różnych konfiguracjach sprzętowych. Jak wyjaśnia producent Daniel Vávra w materiale wideo, nowa zawartość dodawana będzie stopniowo, co kilka miesięcy.

Wczesna wersja skorzysta z systemu dystrybucji cyfrowej Steam. Jeśli wspieraliśmy grę z myślą o wydaniu PlayStation 4 lub Xbox One, nadal możemy otrzymać alphę na PC.

Kingdom Come: Deliverance to realistyczne RPG z akcją osadzoną w średniowieczu. Beta ma trafić do odbiorców w trzecim kwartale przyszłego roku, a pełna wersja w czwartym.

Deweloperzy przywiązują dużą wagę do autentycznego odwzorowania uzbrojenia, zamków, walki i innych elementów gry. Scenariusz kampanii fabularnej - wydawanej w trzech odcinkach po około 20 godzin każdy - ma bazować na historycznych wydarzeniach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami