Jak ukończyć Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes w dziesięć minut

Sprint, strzelanie i brak przerywników.

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes zbiera mieszane oceny w recenzjach, a jednym z najczęściej krytykowanych elementów jest długość rozgrywki.

W ubiegłym miesiącu ujawniono, że główną misję ukończyć można w czasie krótszym niż dwie godziny, ale o ile można skrócić tę wartość? Jak udowadnia Eurogamer, fabułę przejść można nawet w dziesięć minut, co udowadnia poniższy film.

Zastosowana taktyka polega na ominięciu wszystkich zadań pobocznych i przerywników filmowych, a także częste stosowanie sprintu i karabinu maszynowego, rezygnując ze skradania.

„MGSV Ground Zeroes zawiera główną misję oraz pięć operacji pobocznych (and. Side Ops)” - zapewniał w lutym sam Hideo Kojima. „Wszystkie misje obejmują elementy takie jak »Trial Records«, gdzie gracze mogą rywalizować z innymi w sieci. To już nie jest liniowy tytuł jak w przeszłości.”

„Ground Zeroes oferuje wolność wyboru ścieżki i stylu gry. Mamy nadzieję, że użytkownicy będą wielokrotnie powtarzać zabawę bez znudzenia” - dodał.

Gra ukaże się już 20 marca, na PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami