Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oferta Games with Gold w sierpniu - Xbox 360 i Xbox One

Ground Zeroes, Metro 2033 i inne.

Microsoft ujawnił listę tytułów udostępnianych w sierpniu w ramach promocji Games with Gold na konsolach Xbox 360 i Xbox One. Ponownie otrzymamy łącznie cztery produkcje.

Posiadacze Xbox One z abonamentem Xbox Live Gold od 1 sierpnia pobiorą grę akcji Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes. Od 16 sierpnia do produkcji TPP dołączy zręcznościowy symulator przetrwania How to Survive: Storm Warning Edition, dostępny do 15 września.

Oferta na starszej konsoli obejmuje postapokaliptyczne strzelanki FPP od studia 4A Games: Metro 2033 (1-15 sierpnia) oraz Metro: Last Light (od 16 sierpnia do końca miesiąca).

By skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę za darmo w ramach subskrypcji, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Cover image for YouTube videoMetal Gear Solid 5: Ground Zeroes - Zapowiedź i nowy gameplay [1080p]

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
See 2 more

Metro 2033

Xbox 360, PC

Metro: Last Light

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze