Więcej na temat przymierzy w Dark Souls 2

W zależności od wyboru ugrupowania zostaniemy obrońcą innych lub agresorem.

Poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące przymierzy w Dark Souls 2. Redaktorzy serwisu Siliconera opisali pięć ugrupowań, do których będzie można dołączyć.

Dla graczy preferujących niesienie pomocy innym przeznaczone będzie wyznanie Blue Sentinel. Członkowie tego zrzeszenia będą automatycznie przywoływani do losowego świata, który został zaatakowany przez agresora. Wyznanie osoby, którą wspomożemy nie będzie miało znaczenia.

Przymierze The Way of the Blue będzie funkcjonować na podobnych zasadach - jeżeli przedstawiciel grupy zostanie ofiarą inwazji, to inny wyznawca „Niebieskiej Drogi” przybędzie na ratunek. Dodatkowo, atakowany będzie mógł też otrzymać pomoc od członka Blue Sentinel, a więc napastnik będzie musiał nastawić się na walkę z trzema przeciwnikami.

Heirs to the Sun Covenant to trzecie przymierze koncentrujące się na pomocy innym, tak jak The Way of the Blue - w świecie innych graczy pojawimy się tylko pod postacią ducha żółtego, a nie niebieskiego. Wystąpią też zapewne inne różnice, lecz nie znamy jeszcze detali.

Dla agresywnych graczy przygotowano Brotherhood of Blood - członkowie tego przymierza będą atakować obcych i poświęcać ich krew w ofierze dla Nahr Almy, boga wojny.

Ostatnim z opisywanym ugrupowań jest tajemnicze Bell Keepers - przystąpimy do tej grupy, będziemy losowo wzywani do świata, w którym ktoś akurat będzie zbliżał się do dzwonu. Naszym zadaniem będzie wyłącznie powstrzymanie, odstraszenie gracza przed interakcją z obiektem, a nie zabójstwo.

Poniżej możecie przyjrzeć się galerii, na screenshotach przedstawiono członków różnych przymierzy.

Mroczne RPG Dark Souls 2 ukaże się w marcu na PS3, X360 i PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami