Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bandai Namco nie porzuciło Dark Souls. Wydawca pracuje nad naprawieniem multiplayera

Serwery trylogii są nieaktywne od miesięcy.

Bandai Namco zapewnia, że pracuje nad naprawieniem trybów wieloosobowych trzech części Dark Souls w wersji PC oraz uruchomieniem serwerów gier.

Multiplayer nie jest dostępny od stycznia. Infrastrukturę sieciową wyłączono, gdy odkryto poważne problemy z bezpieczeństwem - w wariancie inwazji napastnicy mogli wykonać niemal dowolny kod na komputerze odwiedzanego gracza.

Bandai Namco obiecywało, że serwery trylogii Dark Souls zostaną ponownie uruchomione po premierze Elden Ring, ale na razie tak się nie stało. Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Relevant-Heart-1751 postanowił zapytać o rozwój sprawy pomoc techniczną wydawcy.

Deweloperzy aktywnie pracują nad rozwiązaniem omawianego problemu i ponownym włączeniem serwerów Dark Souls na PC tak szybko, jak to tylko możliwe” - odpowiedział przedstawiciel firmy.

Bandai Namco nie podało jednak terminu ponownego uruchomienia infrastruktury sieciowej wspomnianych produkcji od From Software. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że wkrótce multiplayer zostanie ponownie udostępniony.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dark Souls

PS3, Xbox 360, PC

Dark Souls II

PS3, Xbox 360, PC

See 1 more

Dark Souls III

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze