343 Industries zapowiada globalne mistrzostwa w Halo 4

Nagroda główna to 200 tysięcy dolarów.

Studio 343 Industries zapowiedziało turniej Halo 4 Global Championship. Pula nagród w mistrzostwach wynosi 500 tysięcy dolarów.

1
Kto wie, może w Seattle o nagrodę główną powalczy gracz z Polski?

Zawody mają potrwać do września, zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 200 tysięcy dolarów. Rozgrywki oficjalnie rozpoczną się 5 lipca, podczas targów Rooster Teeth Expo. Start rozgrywek w Xbox Live wyznaczony został na 15 lipca.

„Aby zakwalifikować się do rozgrywek finałowych, gracze będą musieli rozegrać minimalnie 20 meczów tygodniowo z listy gier turniejowych. Pod koniec każdego tygodnia gracze z najlepszym średnim wynikiem trafią do grona zwycięzców, uprawniającego do udziału w finale” - czytamy w informacji prasowej.

Z etapu kwalifikacji wyjdzie sześciu uczestników z rozgrywek na żywo (organizowanych m.in. podczas targów Gamescom w Kolonii) oraz dwudziestu graczy z potyczek na Xbox Live. Otrzymają oni w pełni opłacony wyjazd na finały do Seattle, które odbędą się 31 sierpnia i 1 września.

Chętni mogą rejestrować się na oficjalnej stronie. Należy oczywiście posiadać aktywny abonament Gold.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami