Skip to main content

Cztery odświeżone odsłony Halo trafią na Xbox One przed końcem roku - raport

Halo: The Master Chief Collection.

Zbiorowe wydanie czterech odsłon cyklu Halo ma trafić przed końcem bieżącego roku na Xbox One - informuje serwis Engadget powołując się na zaufane anonimowe źródła.

Zestaw gier ma nosić nazwę Halo: The Master Chief Collection. Zostaje przygotowany, by gracze mogli przypomnieć sobie historię głównego bohatera serii. W skład kolekcji wejdą odświeżone wersje Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 oraz Halo 4.

W 2011 roku ukazała się już odświeżona edycja pierwszej odsłony cyklu. Jej producenci, studio Saber Interactive, pracują obecnie nad niezapowiedzianym projektem dla konsoli Xbox One. Być może chodzi właśnie o The Master Chief Collection.

Halo: Reach oraz Halo: ODST nie wejdą w skład zestawu. Są to poboczne historie, które nie mają związku z postacią słynnego super-żołnierza.

Bonnie Ross - menadżerka studia 343 Industries odpowiedzialnego za Halo 4 i zbliżające się Halo 5: Guardians - sugerowała wczoraj, że „Podróż [do premiery Halo 5 - dop. red] na pewno rozpocznie się w 2014 roku i to od wielkiego skoku, a nie małego kroku”.

Halo 5: Guardians ma zadebiutować w 2015 roku.

Zobacz na YouTube

Read this next