Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty rozgrywki z nowej wersji Halo 2

Plus: Zapowiedź platformy Halo Channel i data startu testów Halo 5: Guardians.

Przedstawiciele 343 Industries zaprezentowali w Kolonii nowe fragmenty rozgrywki z trybu sieciowego w odświeżonej wersji Halo 2.

Edycja Anniversary wchodzi w skład Halo: Master Chief Collection. Poza drugą odsłoną cyklu, w zestawie znajdą się też gry Halo: Anniversary, Halo 3 i Halo 4 - razem z trybami sieciowymi. Produkt zadebiutuje 11 listopada na Xbox One.

Zapowiedziano także Halo Channel. To „interaktywna platforma sieciowa”, z poziomu której użytkownicy zyskają dostęp do wszystkich materiałów i informacji związanych z uniwersum Halo, a także do gier oraz serialu Halo: Nightfall.

Platformę uruchomimy nie tylko na Xbox One, ale też na PC i tabletach.

Poinformowano również, że sieciowe testy Halo 5: Guardians rozpoczną się 29 grudnia. Potrwają do 18 stycznia. Uczestnicy bety wezmą udział w starciach dwóch czteroosobowych drużyn. Projektanci obiecują, że w trybie wieloosobowym chcą powrócić do korzeni cyklu.

Pełna wersja Halo 5 zadebiutuje w drugiej połowie 2015 roku.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze