Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono anulowaną grę Mega Bloks Halo na X360

Prawie jak LEGO.

Mega Bloks to najpopularniejsza na świecie „imitacja” klocków LEGO, ale niewielu graczy zdaje sobie sprawę, że w 2013 roku pracowano nad połączeniem tych zabawek z serią Halo.

Prototyp - o nazwie kodowej Haggar - znalazł i ujawnił teraz kanał PtoPOnline w serwisie YouTube. Poniższy materiał wideo prezentuje kolorową i humorystyczną interpretację cyklu science-fiction, nie bez podobieństw do podobnych tytułów LEGO od studia TT Games.

Mega Bloks ma serię zestawów związanych z uniwersum Halo - stąd taka kooperacja. Akcję planowano przedstawić z perspektywy trzeciej osoby, z szybką akcją, mnóstwem zbierania klocków i budowaniem.

Szykowano także tryb kooperacji na podzielonym ekranie, sekwencje platformowe z klasycznym widokiem z boku, a nawet tryb oblężeń, z umacnianiem fortecy i walką z kolejnymi falami przeciwników.

Za prace odpowiadało studio n-Space z Florydy, zajmujące się w przeszłości głównie konwersjami gier innych producentów na sprzęt Nintendo. Firmę zamknięto w marcu ubiegłego roku, po próbach podtrzymania działalności za pomocą Sword Coast Legends.

Mega Bloks Halo rozwijano przez 2013 rok, dwanaście miesięcy po Halo 4 i równolegle z Xbox One. Nie wiemy dokładnie, dlaczego Microsoft otatecznie zrezygnował z pomysłu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Halo 4

Xbox 360

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze