Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo: The Master Chief Collection - zestaw czterech odsłon cyklu zadebiutuje jesienią

Z dostępem do bety Halo 5 i serialem Halo: Nightfall.

Projektanci z 343 Industries ogłosili, że Halo: The Master Chief Collection zadebiutuje 11 listopada na Xbox One. To zestaw czterech odsłon popularnego cyklu strzelanek.

Halo: Combat Evolved oraz Halo 2 to odświeżone wersje starych tytułów, natomiast Halo 3 i Halo 4 nie doczekają się zmian i graficznych poprawek.

The Master Chief Collection trafi do graczy na jednym dysku, dostęp do wszystkich gier i trybów będzie możliwy z poziomu wspólnego menu. W zestawie znajdą się nie tylko kampanie dla jednego gracza, ale też tryby wieloosobowe. W sumie na płycie umieszczone zostanie sto map.

Wszystkie tytuły zadziałają w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Każda odsłona otrzyma dedykowane serwery do gry sieciowej.

Przy zakupie kolekcji, nabywcy otrzymają dostęp do bety Halo 5, która rozpocznie się w grudniu. Kolejnym dodatkiem będzie serial Halo: Nightfall zapowiedziany w ubiegłym roku.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze