Assassin's Creed 4: Black Flag - Pierwszy film z rozgrywki

Cztery edycje kolekcjonerskie do wyboru.

Ubisoft zaprezentował pierwsze fragmenty z rozgrywki Assassin's Creed 4: Black Flag. Opublikowany film przedstawia m.in. walki na morzu, podwodną eksplorację i kilka nowych lokacji.

Obserwujemy bohatera skaczącego po dachach usianej palmami Havany, pełnej niszczejących budynków. Widzimy też drewniane fasady domów i trawiaste ulice Kingston.

To także pierwsze spojrzenie na grę Ubisoftu, która ukaże się również na konsolach kolejnej generacji. Nie jest jednak jasne, czy zaprezentowane fragmenty rozgrywki pochodzą z nowego sprzętu Sony i Microsoftu.

Kupujący nową grę otrzymają „przepustkę VIP”, dzięki której wstąpimy do organizacji nazwanej „The Watch”, oferującej dodatkową zawartość i nagrody. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia ze swego rodzaju siecią społecznościową, gdzie „opublikujemy własną zawartość i porównamy umiejętności z innymi graczami”.

Ubisoft szykuje także aż cztery wydania specjalne, każde z własnymi gadżetami, ekskluzywnymi misjami i skórkami. Wszystkie edycje gry dokumentuje poniższa galeria. Nie wiadomo jeszcze, które z nich trafią do Polski. Na obecną chwilę wiemy, że Special Edition oraz Buccaneer Edition będą ekskluzywne dla brytyjskich sklepów z grami, a najbogatsze Black Chest Edition pojawi się tylko w uPlay.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami