Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ark: Survival Evolved otrzyma w tym roku nową lokację

Oraz oficjalne mody.

Przedstawiciele studia Wildcard potwierdzili podczas konferencji PC Gaming Show przed targami E3, że Ark: Survival Evolved otrzyma w tym roku nowy biom oraz szereg oficjalnych modów.

Nowy teren to zielony i gęsty las Redwood, gdzie gracze zbudują bazy w koronach drzew, polatają na pterodaktylach i skorzystają z jakże przydatnej linki z hakiem.

W okolicy pojawi się także Titanosaur, czyli największy dinozaur w grze. Na tyle wielki, by na jego grzbiecie można było zbudować sporych rozmiarów obozowisko z umocnieniami.

Najpierw giganta trzeba jednak będzie oswoić, i to nie w standardowy sposób - za pomocą narkotyków - lecz w walce, z wykorzystaniem sprzętu oblężniczego.

W tym roku na oficjalne serwery trafi także szereg przygotowanych przez graczy modów, takich jak Primitive Plus z lepszym handlem i sklepami (w lipcu). Zaprezentowano też Ark: Primal Survival, w którym gracz może wcielić się w dowolne zwierzę.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze