Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anulowano Mortal Kombat X na PlayStation 3 i X360

Zabrakło jakości.

Firma Warner Bros. poinformowała, że bijatyka Mortal Kombat X na PlayStation 3 i X360 została anulowana. Twórcom nie udało się osiągnąć pożądanej jakości.

„Po miesiącach prac, Warner Bros. Interactive Entertainment zdało sobie sprawę, że nie możemy wydać Mortal Kombat X na PlayStation 3 i Xboksa 360.”

„Zapewniamy, że nasze zespoły pracowały w pocie czoła, by osiągnąć standard wytyczony przez wersję na sprzęt obecnej generacji” - napisano w komunikacie na oficjalnym forum.

„W przypadku tych odsłon nie udało się osiągnąć jakości oczekiwanej po produkcji z serii Mortal Kombat i jest nam przykro, że nie udało się dostarczyć planowanego produktu.”

Wszyscy posiadacze zamówień przedpremierowych powinni zgłosić się do odpowiednich sklepów, by otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Mortal Kombat X jest obecnie dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze