Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem - zagadka: wyłączenie bariery (Potrójne zagrożenie)

Wyłączamy barierę i zdobywamy Powielacz w misji: Potrójne zagrożenie.

Matthias Sumner w ramach misji głównej - Potrójne zagrożenie - zleci ci poszukanie reliktu, który nazywa się Powielacz. Pod koniec tego zadania trafisz do sali, w której ukryty jest ten przedmiot. Zanim jednak go zdobędziesz, musisz wyłączyć barierę chroniącą dostęp do skarbu.

Wiąże się to z rozwiązaniem zagadki polegającej na dopasowaniu trzech znaków do okrągłych elementów (2, 4 i 6), które przypominają nieco wejście do portalu.

W pobliżu każdego okrągłego elementu znajdziesz symbol, który do niego pasuje. Gdy go odnajdziesz, podejdz do konstrukcji i ustaw na nim odpowiedni emblemat.

Poniżej, na obrazach, wskazujemy gdzie znajdują się znaki. Kolejność ustawienia symboli nie ma znaczenia.

Jeden ze znaków (1) odnajdziesz na wewnętrznej ścianie. Następnie ustaw wzór na okrągłym elemencie (2), aby był zgodny z tym, który widnieje na murze.

Kolejny symbol (3) znajdziesz pod mostem łączącym środek sali z przejściem do okrągłego elementu (4). Ustaw ponownie odpowiednio emblemat.

Ostani znak (5) widnieje na murku. Musisz go obejść, aby dojrzeć wzór. Tak samo jak wcześniej, ustaw symbol na okrągłym elemencie (6).

Gdy odpowiednio dopasujesz wszystkie znaki, bariera wyłączy się i możesz zabrać Powielacz. Po chwili misja zakończy się.


O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze