Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Animal Crossing - jak zdobyć meble kuchenne, Ironwood Kitchenette i Dresser w New Horizons

Dekoracja kuchni, rzadkie przedmioty.

Meble kuchenne - w tym Ironwood Kitchenette i Ironwood Dresser - to jedne z najtrudniej dostępnych przedmiotów w Animal Crossing New Horizons. W tym poradniku podpowiemy ci, jak zwiększyć szansę na ich zdobycie.

Niestety, jeżeli nie masz znajomych, z którymi mógłbyś wymienić się przedmiotami, uzyskanie mebli kuchennych będzie nieco utrudnione. Skorzystaj jednak z tych porad:

  • Zbieraj meble z balonów. Latające prezenty regularnie pojawiają się na niebie i zazwyczaj zawierają jakąś recepturę DIY. Jeżeli ci się poszczęści, trafisz na mebel kuchenny
  • Kupuj meble w sklepie Nook's Cranny. Małe szopy często mają na wystawie przedmioty, które trudno zdobyć w inny sposób. Zaglądaj tam codziennie
  • Rozmawiaj z mieszkańcami wyspy i zbieraj butelki z plaż. To równie skuteczne sposoby na uzyskanie nowych receptur
  • Potrząsaj drzewami. Każdego dnia na twojej wyspie w koronach drzew chowają się dwa losowe przedmioty. Z kolei na wyspach, które odwiedzasz za Nook Miles, znajdziesz jeden przedmiot. Uważaj jednak na użądlenia os

Jednym z mebli, który na pewno ci się przyda, jest Ironwood Kitchenette, czyli kuchenka z żelaza i drewna. Do jej wytworzenia potrzebujesz między innymi Ironwood Dresser i Cutting Board - równie trudnych do zdobycia przedmiotów.

Schemat na Ironwood Kitchenette znajdziesz w pakiecie Wildest Dreams DIY, który możesz kupić, zaglądając do gabloty w sklepie Nook's Cranny.

Niestety nie ma łatwego sposobu na zdobycie wspomnianych schematów. Musisz korzystać z tradycyjnych metod: butelek na plaży, balonów i rozmowy z mieszkańcami. Najlepiej jednak skorzystać z uprzejmości innego gracza.

Innym sposobem jest wykorzystanie portalu Nookazon, który jest społecznościowym serwisem z ofertami sprzedaży różnych przedmiotów. Do wymiany wymagana jest sieciowa subskrypcja Nintendo.

Następnie: Animal Crossing - Nook Miles: jak zdobywać, zadania

Spis treści: Animal Crossing New Horizons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Animal Crossing - skamieliny Fossil, dziury, pęknięcia w ziemi

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On Animal Crossing (Switch)

Najnowsze artykuły