Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Animal Crossing - skamieliny Fossil, dziury, pęknięcia w ziemi

New Horizons: sowa Blathers i kości dinozaurów.

Kiedy na twojej wyspie w Animal Crossing New Horizons otworzy się już muzeum sowy Blathersa, będziesz mógł je wypełnić nie tylko okazami żywych zwierząt, ale także skamielinami dinozaurów.

Skamieliny (Fossils) wykopujemy z ziemi. Łatwo rozpoznać, w których miejscach kryje się skamielina po pęknięciach w ziemi (1).

Wykop w tym miejscu dziurę za pomocą łopaty, a zdobędziesz jeden Fossil (2).

Zanim będziesz mógł zadecydować o losie skamieliny, musisz ją zanieść do sowy Blathersa w muzeum. Zagadaj do niego i wybierz opcję „Assass fossils” (rozpoznaj skamielinę).

Następnie zaznacz skamielinę (lub wiele z nich - nie ma ograniczeń), którą przenosisz w ekwipunku i potwierdź wybór przyciskiem + na kontrolerze. Blathers powie ci wtedy, co to za okaz, i czy znajduję się już w muzeum.

Po ocenie Blathersa Fossil możesz oddać (Donate) do muzeum, ustawić w dowolnym miejscu w formie ozdoby lub sprzedać za dość wysoką cenę w sklepie.

Jeśli zależy ci na zapełnieniu muzeum, oddawaj każdy nowy okaz do Blathersa. „Powtórki” możesz następnie sprzedać.

Każda skamielina to jedna część szkieletu. Dopiero kiedy zbierzesz wszystkie, wystawa danego dinozaura będzie kompletna. Typy Fossil, które znajdujesz, są oczywiście losowe.

Następnie: Animal Crossing - drewno i gałęzie: jak zdobyć Wood, Softwood, Hardwood i Branch w New Horizons

Spis treści: Animal Crossing New Horizons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Animal Crossing - owoce: sadzenie, uprawa, sprzedaż w New Horizons

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On Animal Crossing (Switch)

Najnowsze artykuły