Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Among Us - jak zgłaszać zwłoki innego gracza

Raportowanie znalezionych zwłok.

W trakcie gry jako załogant w Among Us, prędzej czy później trafisz na zwłoki innego gracza. Za każdym razem powinno się je zgłaszać, warto jednak się do tego odpowiednio przygotować - o czym piszemy w niniejszym poradniku.

Oszuści (Impostor) szalejący po mapie będą mordować innych graczy. Po każdej zabitej postaci pozostanie ciało (1), które możesz raportować. Jeśli się do niego zbliżysz, wystarczy kliknąć na ikonkę Report (2) przy prawej krawędzi ekranu.

Otworzy to standardowe okno dyskusji i głosowania gdzie będziecie mogli porozmawiać o ostatnich wydarzeniach i oddać głosy na któregoś z graczy.

Warto przed zgłoszeniem zwłok przygotować się właśnie na ten etap. W pierwszej kolejności sprawdź, czy z pomieszczenia w którym był trup nie wybiegł inny gracz. Zapamiętaj też nazwę pomieszczenia, w którym się znajdowały. W czasie rozmowy podaj te informacje - a także to, co robiłeś przed znalezieniem zwłok. Zwiększy to szansę na to, że inni ci uwierzą - i nie wyrzucą akurat ciebie ze statku pod pretekstem kłamstw.

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - jak uniknąc śmierci

Komentarze